České náramky Lavaliere? Ruční práce a luxusní design!

Ručně vyráběné náramky značky Lavaliere spatřili světlo světa v roce 2016 a dnes mají na svém kontě 350 druhů dámských a pánských náramků na ruku.

Inspirací pro design náramků jsou aktuální trendy z Londýna nebo New Yorku, ale všechny náramky se vyrábějí pouze v České republice v dílně Jakob v Jablonci nad Nisou.

Náramky jsou vyráběny z přírodních kamenů a ušlechtilých kovů pod dohledem designérky a každý objednaný náramek je upraven podle objednávky a velikosti, vyčištěn, zkontrolován a zabalen do pytlíčku a krabičky.

Ke každému náramku je samozřejmě poskytován reklamační servis včetně opravy šperku zdarma, jen za cenu poštovného.

Přírodní kameny, ze kterých se náramky vyrábějí pochází z různých koutů světa. Každému kamínku je přidáván magický význam. Svůj náramek si můžete sestavit podle horoskopu, životního postoje nebo jen podle chuti.

Sympatický a přehledný eshop vás spolehlivě nasměruje a poradí vám při výběru toho správného náramku.

Náramky Lavaliere nabízejí také limitované edice designových pánských náramků od sportovního moderátora Michala Hrdličky nebo dámských náramků od fashion blogerky a modelky Nikoly Bechyňové.

Náramky můžete pořídit od 899 Kč na www.lavaliere.cz.

S použítím našeho slevového kódu “Lavaliere100” ušetříte 100 Kč.

foto: Lavaliere.cz

Kdo má pod palcem všechny malé i velké fashion markety? U nás jednoznačně Majda! Přináší vám tipy od českých tvůrců, lokálních značek a to nejlepší (nejen) z Fleru a Etsy.