Nové tváře podzimní kampaně Tommy Hilfiger jsou The Chainsmokers

Společnost Tommy Hilfiger na svou pověst nikdy nedala dopustit. Ve svých kampaních na nové kolekce oblečení se spojovala s těmi nejlepšími jmény z hudební scény. Jmenovitě Lenny Kravitz, Usher, Rolling Stones, Wyclef Jean, John Legend nebo Alicia Keys.

Úderem včerejší půlnoci vypustila značka Tommy Hilfiger jméno pro kampaň Podzim 2017, které zní The Chainsmokers. Dvojice amerických producentů, která sklízí poslední roky jeden úspěch za druhým a to hlavně kvůli orientaci v mainstreamu. Jejich Youtube kanál má přes 9,5 milionu followerů a jejich tracky přes statisíce přehrání.

Nová podzimní řada oblečení Tommy Hilfiger je oslavou devadesátých let. Oblečení bude zaměřeno hlavně na pánské oděvy, které budou mít tradiční hilfigerovské barvy (modrá, bílá, červená) a důraz bude kladen hlavně na kvalitní střihy.

Tváří pro dámské oblečení na podzim 2017 se stává modelka Gigi Hadid, kterou si Tommy Hilfiger oblíbil v několika předchozích kampaních.

Značku Tommy Hilfiger můžete zakoupit v českých eshopech ZOOT, ANSWEAR.cz nebo Queens.cz.

Sběratelka novinek, tipů na nově otevřené obchody nebo spuštěné eshopy. A co víc?!? Přehrocené korporátní formulace tiskových zpráv převádí do jazyka, který se nám všem lépe čte.