Sháníte dárek na Valentýna? Zkuste vzkaz vyrytý do parfému

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro svou drahou polovičku? Nechcete darovat pouze parfém, ale také překvapení v něm? Dva eshopy v Česku nabízejí originální gravírování na flakóny parfémů. Podívali jsme se, jak se dá gravírování v těchto eshopech objednat a pro lepší orientaci jsme důležité věci označili červenou šipkou.

NOTINO

Eshop NOTINO nabízí zákazníkům gravírování formou laseru. Gravírování si můžete objednat následujícím způsobem.

Na www.notino.cz/gravirovani si vyberete parfém. V detailu produktu zvolíte položku Vygravírovat za 64 Kč a odškrtnete políčko.

Objednávka gravírování.

Po vložení požadováného textu, který je limitován pouze počtem znaků stačí objednávku dokončit. NOTINO upozorňuje své zákazníky na to, že díky gravírování se doručení může opozdit o jeden doručovací den.

Zadání textu, který má být vygravírován na flakon.

FAnn parfumerie

Parfumerie FAnn nabízí na www.fann.cz gravírování strojem, který díky diamantovému hrotu vyryje do skla linku, která je hluboká pouze pár milimetrů. Věnování tak vypadá velmi něžně a čistě.

Vyrytí je doplňkovou službou, která je zdarma, ale nefunguje automaticky pro všechny parfémy. Parfémy, které jsou vhodné na gravírování jsou označeny žlutou ikonkou.

Označení parfému, který je vhodný pro gravírování.

V detailu objednávky najdete informace o vyplnění formuláře pro gravírování. Po vyplnění objednávky obdržíte do emailu náhled toho, jak by parfém s vaším vzkazem měl vypadat.

V detailu objednávky najdete poznámku pro vyplnění formuláře pro gravírování.
Nastavení detailů pro gravírování.

Parfumerie FAnn si na rozdíl od NOTINO dává na čas a objednávka se může opozdit o 3 až 5 dní. Záleží na vás jak dlouho chcete na dárek čekat a jestli si raději připlatíte za menší dobu dodání.

foto: FAnn, NOTINO