České náramky Lavaliere spojují ruční práci a luxusní design

Lavaliere

Ručně vyráběné náramky značky  Lavaliere spatřili světlo světa v roce 2016 a dnes mají na svém kontě 350 druhů dámských a pánských náramků na ruku. Inspirací pro design náramků jsou aktuální trendy z Londýna nebo New Yorku, ale všechny náramky se vyrábějí pouze v České republice v dílně Jakob v Jablonci nad Nisou.

Náramky jsou vyráběny z přírodních kamenů a ušlechtilých kovů pod dohledem designérky a každý objednaný náramek je upraven podle objednávky a velikosti, vyčištěn, zkontrolován a zabalen do pytlíčku a krabičky. Ke každému náramku je samozřejmě poskytován reklamační servis včetně opravy šperku zdarma, jen za cenu poštovného.

Přírodní kameny, ze kterých se náramky vyrábějí pochází z různých koutů světa. Každému kamínku je přidáván magický význam. Svůj náramek si můžete sestavit podle horoskopu, životního postoje nebo jen podle chuti. Sympatický a přehledný eshop vás spolehlivě nasměruje a poradí vám při výběru toho správného náramku.

Náramky Lavaliere nabízejí také limitované edice designových pánských náramků od sportovního moderátora Michala Hrdličky nebo dámských náramků od fashion blogerky a modelky Nikoly Bechyňové. Náramky můžete pořídit od 899 Kč na www.lavaliere.cz.

S použitím našeho slevového kódu “Lavaliere100” ušetříte 100 Kč.

Lavaliere

Lavaliere Lavaliere Lavaliere

foto: Lavaliere.cz