Nová kolekce české značky La Femme MiMi je věnována tetě Věře

La femme MiMi

Teta Věra. Tak se jmenuje nostalgická kolekce české značky La Femme Mimi pro podzim a zimu 2017. Celá kolekce je věnována tetě návrhářky.

Teta Věra je na autentických fotkách, které jsou přeneseny na mikiny a plátěné tašky. Střih mikin je sofistikovaný, pohodlný a působí velmi elegantně.

“Teta Věra byla teta mého manžela. Ona i její manžel Jindřich Pelnář se narodili v období první republiky, oba byli právníci, rádi cestovali a byli bezdětní. Do roku 39 cestovali po celé Evropě, v 50. letech cestovali většinou po ČSSR a trávili čas v dřevěné chalupě v Kořenové v Jizerských horách.” říká MiMi Lan.

Jak říká sama MiMi Lan, nová kolekce je přísná, čistá, sofistikovaná, šetrná, bezezbytková a trochu nostalgická. Stejně jako život tety Věry.

“Teta Věra měla výborný vkus. Do teď používám její šatní skříň, její koženou kabelku a její porcelánový čajový set. Vždy byla elegantní a sofistikovaná… Byla i velmi přísná, všechno muselo být na svém místě. Vyžadovala čistotu a pořádek.”

Celou kolekci včetně mikin (1989 Kč) a tašek (749 Kč) naleznete na www.zoot.cz/la-femme-mimi nebo www.lafemmemimi.com.

La femme MiMi La femme MiMi La femme MiMi

La femme MiMi

La femme MiMi

La femme MiMi

foto: La Femme MiMi

Kdo má pod palcem všechny malé i velké fashion markety? U nás jednoznačně Majda! Přináší vám tipy od českých tvůrců, lokálních značek a to nejlepší (nejen) z Fleru a Etsy.