Footshop a KangaROOS přenesli stověžatou Prahu na tenisky

Footshop se spojil se značkou KangaROOS a dal tak vzniknout novému provedení siluety Ultimate 3 s podtitulem The City of a Hundred Spires. Footshop přijde na konci září s unikátní teniskou v limitovaném počtu 500 kusů. Jako prvnímu obchodu v České a Slovenské republice se mu totiž podařilo vytvořit spolupráci s mezinárodní značkou.

„Jedná se o velmi důležitý milník, protože spolupráce s mezinárodním brandem vždy znamená posunutí o krok dál. Málokterému obchodu s teniskami se toho podaří dosáhnout do 10 let od založení a jsme velmi rádi, že právě s námi se KangaROOS rozhodlo vytvořit společné dílo.”

komentuje majitel Peter Hajduček.

Hledání inspirace pro tenisky nebylo těžkým úkolem. Střechy, terasy a stovky věží, ze kterých je možné spatřit výhledy jako nikde jinde na světě, jsou pro Prahu, kde Footshop před sedmi lety vznikl, jedinečné.

Tenisky bude možné zakoupit 22. září na všech třech prodejnách Footshopu, kde bude nastaven systém first come, first served. Vzhledem k příběhu a pozadí tenisky bude pouze na pražské pobočce k dispozici omezený počet párů ve speciálním boxu, který bude kromě tenisek obsahovat i několik překvapení navíc.

foto: Footshop