Footshop přichází se značkovým second handem. Prodávat můžete i vy

Oblíbený český retailer se streetwearovou módou otevřel svůj první prémiový second hand s oblečením a doplňky. The Second, kde je možné prodávat i vlastní oblečení, najdou návštěvníci v multifunkčním prostoru Vnitroblock v Holešovicích.

Zbrusu nový second hand se zaměřuje jen na zachovalé oblečení a doplňky vybraných high fashion značek, které se díky tomu dají pořídit za velice výhodné ceny. Footshop tímto konceptem zároveň reaguje na téma udržitelnosti, což je pojem, který se tohoto módního retailera bezprostředně týká.

“V našich skříních je toho přece jenom o trochu víc, než je potřeba. A právě vdechnout starším ale zachovalým kouskům nový život prostřednictvím prodeje v The Second se nám jevilo jako ideální řešení. Vnitroblock je zatím naší vlajkovou lodí, ale nebráníme se v budoucnu second handy přenést i do našich dalších prodejen v Evropě,” doplňuje Peter Hajduček, majitel Footshopu.

The Second se od klasických second handů odlišuje tím, že za jeho vznikem stojí hlavně streetwearová komunita. Zásoby potřebné k uvedení The Second do provozu jsou totiž ze skříní zaměstnanců Footshopu, jeho přátel a infulencerů. Jde o produkty nošené lidmi, kteří světem módy žijí a mají v něm přehled. Kromě toho zde oblečení mohou prodávat i samotní zákazníci. Obnošené kousky stačí zanést přímo do prodejny, kde se zhodnotí jejich stav a možnost dalšího prodeje.

The Second najdete v pražských Holešovicích na adrese Tusarova 31. Více informací na www.footshop.cz.