Swarovski představuje designovou kolekci hodinek pro každou příležitost

Série hodinek značky Swarovski kombinuje současný design s precizním zpracováním křišťálu. Celá kolekce pro tento rok nabízí široký výběr modelů pro milovníky luxusu, elegance nebo sportu.

Kolekci vévodí hodinky s číselníkem, který je vsazený do minimalistického pouzdra z jednoho kusu safírového křišťálu. Nesou název Crystal Lake. Elegantní variantou jsou hodinky s názvem Octea Lux, které jsou po obvodu vybroušené a řemínek mají z pravé kůže modré barvy.

Swarovski

Swarovski

Další přírůstek ze série Octea je model Octea Nova v luxusním provedení se sklíčkem z jediného kusu safírového křišťálu. Křišťál je zdoben šedesáti osmi vybroušenými dílky. Řada Era Journey je jako jediná sportovního rázu. Hodinky jsou vyrobeny v barvě růžového zlata osazeným křišťály Swarovski v kombinaci s rubínově růžovým koženým řemínkem.

Model Crystalline Pure je ideální pro sváteční období. Novinkou je model hodinek s pouzdrem v odstínu šampaňského se zlatým leskem. Pouzdro je naplněno 850 křišťály v barvě růžového zlata a doplněno tmavošedým řemínkem z pravé kůže.

Celou kolekci hodinek Swarovski zakoupíte v eshopu KlenotyAurum.cz .

Swarovski

Swarovski

Swarovski

foto: Swarovski