Konec března a vy pořád ještě nemáte diář?!?

Ještě nemáte vybraného parťáka pro tento rok? Chcete diář, který bude vypadat dobře na pracovní schůzce? Nebo snad hledáte diář podle jeho vlastností? Vybíráme pro vás diáře, které vypadají luxusně a mají skvělé vlastnosti.

Doller

Potřebujete si zorganizovat čas nebo zapracovat na osobním rozvoji? Najít motivaci? Jirka Doležal a Honza Emler na tom byli stejně, a proto vytvořili diář Doller. Nedatovaný motivační diář, který vám pomůže stanovit si cíle a dosáhnout jich. Začít můžete kdykoliv s diářem z České republiky v růžové nebo černé barvě.

Diář Doller můžete koupit za 499 Kč v eshopu BIBLOO nebo VEMZU.

Kompakt od Papelote

Papírenské produkty vyrobené v Čechách nabízí Papelote. Kompaktní diář Kompakt s otevřenou šitou vazbou je uložený v deskách zdobených parciálním lakem. Celý diář  doplňuje gumička na tužku. Sada samolepicích bločků na poznámky je zasunutá ve vnitřní kapse.

Diář Kompakt můžete zakoupit v eshopu VEMZU za 365 Kč.

Moleskine

Diáře Moleskine jsou klasikou mezi plánovacími diáři. Na levé straně listů jsou dny v týdnu a na pravé je linkovaná stránka na poznámky. Celý diář má pevnou vazbu a v kartonových deskách ho obepíná pružná páska. Každý diář obsahuje vnitřní kapsu. textilní záložku a barevné samolepky na zvýraznění plánů.Černý plánovací zápisník kapesní velikosti na rok 2019.

Diář Moleskine můžete zakoupit v eshopu ZOOT od 449 Kč.

Paperblanks

Kanadská značka Paperblanks navrhuje diáře víc než 20 let. Původně knižní nakladatelství čerpá inspiraci v knihovnách. Proto diářům Paperblanks nikdy nechybí fantazie. Na dvojstránce najdete celý týden a místo pro poznámky.

V eshopu ZOOT si můžete vybrat z velkého výběru diářů Paperblanks 499 Kč.

Busy B

Diář Busy B se skládá z týdenního přehledu dnů a stránky, do které můžete zaznamenat vše co musíte udělat. Součástí diáře je textilní záložka a úchyt na tužku. Za 369 Kč ho zakoupíte v červené barvě na www.bonami.cz.

 

Ohh Deer

Hledáte diář, který nebude složitý, ale přesto bude splňovat vaše estetické požadavky? Značka Ohh Deer má elegantní řešení v podobě jednoduchého černého diáře. Tvrdé desky, zelená textilní záložka a uvnitř? První dvojstránka je ilustrovaná, ale na dalších vás čeká jen bílá barva a sem tam zlatý nápis dne. Nic víc. V eshopu Bonami.cz zakoupíte za 339 Kč.

foto: archiv značek