3 nejoblíbenější letní pánské parfémy

Zjistili jsme, které panské parfémy byly největším hitem letošního léta. A asi není žádným překvapením, že jsou právě od nejoblíbenějších pánských značek Giorgio Armani, Guerlain a Calvin Klein.

Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu je novou verzí parfému Acqua di Giò. Obsahuje citrusy, srdce z levandule, geránia a rozmarýnu. Parfém obsahuje také pačuli, labdanum a fazole tonka. Parfém můžete koupit na www.notino.cz.

Armani

Guerlain L’Homme Ideal Sport si zamilujete pro energickou vůni. Obsahuje bergamot s mandlí, cedrátem a kořením, srdce pak neroli a jablko. Parfém se hodí na nečekanou schůzku po náročném tréninku, ale i do náročnějšího pracovního dne. Parfém zakoupíte na www.notino.cz.

Guerlain

Calvin Klein Eternity Air for Men je jednou z kapradinových vůní a mezi letní parfémy patří plným právem díky mořským a vzdušným prvkům. Obsahuje jalovec s mandarinkou. V srdci se skrývá levandule, fialka a zelené jablko. V základu vzácná ambra, pačuli a mořské řasy. Jak se píše v příbalovém létaku “ideální parfém na nedělní golfové utkání nebo procházku po pláži”. Parfém zakoupíte na www.notino.cz.

Calvin Klein

foto: Notino