Česká značka Tilak uchvátila Japonsko svou precizností. Teď míří do Queensu

Česká firma Tilak vyrábí mimořádně kvalitní, designově minimalistické outdoorové oblečení a pracuje s těmi nejlepšími dostupnými materiály. Nové oblečení z kolekce Poutnik by Tilak mělo být určeno především pro japonský trh, kde je tato značka velmi oblíbená, ale vše se změnilo. Nová kolekce Poutnik by Tilak se totiž exkluzivně objeví i v Queens Flagship Store v Praze nebo na www.queens.cz.

vysvětluje Roman Kamler, zakladatel a majitel firmy Tilak.

Tilak je jeden z posledních mohykánů, který nešije své oblečení v Asii. Všechny výrobky jsou ušity rukama českých švadlen v Šumperku. Tilak splňuje požadavky přátelské firmy, která je férová k životnímu prostředí i zaměstnancům. To je kombinace, která se v dnešním módním světě jen tak nevidí.

“Velmi si vážím toho, že jsme dostali šanci přiblížit Poutníka českým zákazníkům. Na kolekci Poutnik by Tilak mě nejvíc baví její technická dokonalost, exkluzivita a japonský vibe. Jednotlivé kousky skvěle fungují ve městě, a zároveň díky třívrstvému Gore-Texu bez problémů obstojí i při treku na horách. Je až neuvěřitelné, že tahle prémiová řada vzniká v České republice – jen pár desítek kilometrů od naší ostravské centrály,”

říká Lenka Ondruchová, zakladatelka a majitelka Queensu.

Kolekci Poutnik by Tilak najdete v Queens Flagship Store v Praze nebo na www.queens.cz.

foto: Honza Řeháček, Queens