Tereza Vu uvedla kolekci Pleasure Garden

Inspirace kolekce Terezy Vu na sezónu SS19 odkazuje na Francii, konkrétně na Versailles z přelomu 17. a 18. století. U moci je král Ludvík XIV. Černé a tmavé barvě odzvonilo. Od teď všemu vládne barva a jas. Barva vyjadřuje moc, slávu, ale hlavně radost ze života, proto tedy Pleasure Garden. Tváří celé kolekce se stala Terezie Kovalová.

Tereza VU

Mottem Pleasure Garden jsou protiklady a kontrasty. Kolekce využívá neotřelé střihové řešení, je kombinací moderních a dobových barokních prvků. Body, vysoké kalhotky, vyšší podprsenky, krátké kalhoty. Perfektní konstrukce je často kontrastně doplněna syrovým zakončením. Jsou používány vsádky, vrstvení, nášivky a speciální složité reliéfní efekty. Střihy a jednotlivé kusy kolekce jsou navrženy tak, aby se daly volně kombinovat mezi sebou. Střídají se materiály. Především francouzská krajka, hedvábí, organza, mesh a vlna. Stejně tak se střídá barevnost kolekce od bílé, pudrové, zelené až po zlatou.

Přehlídka kolekce Pleasure Garden od Terezy Vu SS19 se uskutečnila v rámci podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Tereza VU

Tereza VU

Tereza VU

Tereza VU

foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week