3 přírodní produkty pro stárnoucí a citlivou pleť

Pokud máte citlivou pleť, znáte alergické reakce na běžné kosmetické přípravky doslova na vlastní kůži. Vyznat se mezi produkty, které se prohlašují za přírodní a hypoalergenní, je v dnešní době práce na plný úvazek.

Proto dnes vybíráme tři 100% přírodní produkty, které neobsahují žádnou chemii a jsou tudíž vhodné i pro velmi citlivou pleť, třeba i se sklonem k prvním vráskám.

Dužina z baobabu v jedné tubičce

Sérum Nobilis Tilia obsahuje přírodní extrakt z dužiny plodů baobabu s klinicky prokázaným účinkem. Sérum dodává pleti měkkost a pružnost, snižuje její podráždění a zmírňuje alergické projevy. Postupně přispívá k restrukturalizaci pokožky, stimuluje regeneraci buněk a obnovuje bariérovou funkci pleti. Vypíná kontury obličeje, působí antioxidačně a podporuje tvorbu kolagenu v pleti.

Bioaktivní liftingové sérum Nobilis Tilia koupíte na www.vemzu.cz za 619 Kč.

Perla ze syrského Aleppa

Olej ze semínek Opuncie Mexické je jedním z nejdražších olejů na světě. Má to svůj důvod. Je vyhledáván hlavně pro své hydratační a antioxidační vlastnosti, které zpomalují stárnutí pleti, vypínají vrásky a zvyšují pružnost pokožky. Pleť pak působí mladě a jasně. No prostě paráda.

Olej z Opuncie Mexické koupíte na www.alepiacz.cz od 769 Kč.

Místo botoxu sérum

Kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci, vyhlazuje pleť a omezuje tvorbu vrásek. Je proto nepřekonatelnou ingrediencí v boji proti stárnutí pokožky.

Intenzivní sérum kyseliny hyaluronová Ushuaya koupíte na www.vemzu.cz za 1020 Kč.

foto: Alepia, VEMZU