Whoop-de-doo představí další novinku pro ženy

Jestli nějaká věc rozděluje společnost, tak je to bezesporu menstruační kalíšek. Designérka Anna Marešová je miláčkem médií, takže možná právě ona povědomí o tomto produktu změní. Rozhodla se totiž vymyslet ten nejvíc nejlepší kalíšek na světě, navíc v sexy červené barvě. A co o chystané novince říká sama autorka?

Whoop-de-doo mě baví, protože se dívá na ženu jako na celek. Je o jejích emocích, o jejím těle, o jejích cyklech. O sexuálním zdraví. O zdravém sebevědomí. Není jen o sexu, věnuje se i těm méně atraktivním tématům.

Pro letošek jsem se rozhodla otevřít další možná trochu tabu téma a tím je menstruace. A plánuji do rodiny Whoop-de-doo přivést další produkt. I když se nejedná o erotickou pomůcku, je to pomůcka zásadní. A tou je menstruační kalíšek.

Mnoho lidí o tomto produktu ještě neslyšelo, ale mnoho žen kalíšky již běžně používá. Je to alternativa menstruačních vložek či tampónů, jejichž dlouhodobé používání není zrovna pro ženské tělo to nejlepší a nejzdravější.

Kalíšek nabízí řešení, které je šetrné jak k ženskému tělu, tak i k životnímu prostředí. Což je pro značku Whoop-de-doo, ale i pro mne osobně, velmi důležité. A věřím, že pro mnohé z vás také.

Během rešerše a vývoje našeho Whoop-de-doo Cupu (zní to jako tenisový zápas, ale proč ne) jsem zjistila, že stávající produkty mají hodně dobrých vlastností, ale také velké množství much. A tak je mým cílem natěsnat na jeden produkt všechny ty dobré vlastnosti a mouchy vychytat a udělat pro vás ten nejkrásnější a nejlépe fungující menstruační kalíšek na světě. Aby se mohl stát pomůckou číslo jedna pro všechny ženy, pokud se jej tedy naučíme nosit!

Já to zatím trénuju na konkurenci, ale už se těším na ten náš!

Kalíšek jsme původně plánovali na jaře tohoto roku, ale koronavirus nám trochu překazil plány. Každopádně to nevzdáváme a jeho představení jsme posunuli na léto až podzim 2020. Sledujte nás a těšte se s námi!

Více informací najdete na www.whoopdedoo.cz.